Cam Balkon

Cam Balkon

Cam balkonlarda Yoğun bir günün ardından dinlenmek ya da cam balkonlarda misafirleri ağırlamak için tercih edilen balkonlar, yalnızca yaz aylarında değil, kış aylarında da kullanılmaktadır cam balkonlarda. Bunun için de ısı yalıtımı avantajı sunan ısıcamlı cam balkon tercih edilmektedir. Balkonlarda Kapalı balkonda, ısı yalıtımı sağlanmış bir ortamda zaman geçirmek evlerde önemli bir avantajdır.

Birçok sitede, apartmanda tercih edilen ısıcamlı cam balkon, hem balkonlarda konforlu bir deneyim yaşamak, hem de enerji verimliliği elde etmek adına önemlidir.

Isıcam Balkon Çeşitleri

Isıcamlı cam balkon çeşitleri, farklı ihtiyaçlara hitap eden tasarımlar barındırmaktadır. Balkonların yanı sıra, kış bahçesi gibi farklı alanlarda da tercih edilebilen çift cam balkon modelleri yüksek enerji tasarrufu sunması, su sızdırmaması ve ses izolasyonu sağlaması ile de tercih edilmektedir. Isıcamlı balkon modelleri ısı yalıtımında, tek camlı sistemlere göre çok daha etkili bir deneyim sunmaktadır.

Cam kullanılması durumunda, isı kaybını tamamen önlemek mümkün değildir. Isı camlı cam balkon sistemleri, isı yalıtımı açısından tam donanıma sahip olduğu İçin balkonlarınızda tam bir oda ortamı sağlamaktadır. Isıcam, ısı kayıplarını tek cama oranla %50 azaltmaktadır.

Telefon Ara
whatsapp Yaz